Lody tajskie franczyza

Lody tajskie pomysł na franczyzę

Lody tajskie to zupełna nowość na polskim rynku, a lody tajskie franczyza to doskonały pomysł na biznes. Wyjątkowe, egzotyczne, inne niż dobrze znane nam gałki, świderki i rożki. O ich niezwykłości świadczy fakt, że w odróżnieniu od większości dostępnych na rynku zimnych przysmaków, lody tajskie robione są na oczach klienta. Cały proces tworzenia można śledzić na żywo.

A przepis jest bardzo prosty: wystarczy mleko, owoce, ciastka, dodatki smakowe, zmrożona, oszroniona płyta (płyta mrożąca do lodów) i już można robić lodową porcję. Najpierw mleko rozlewa się na płycie i łączy z wybranym dodatkiem (np. owocami), energicznie mieszając, siekając, ugniatając i rozcierając składniki. Później gotową masę rozsmarowuje się cienką warstwą na schłodzonej blasze i szpachelką zeskrobuje, formując rurki, które następnie delikatnie przekłada się szczypcami do kubeczka. Gotową porcję można jeszcze dodatkowo urozmaicić wybranymi owocami, polać polewą lub posypać piankami, żelkami, małymi cukierkami.

Orzeźwiający przysmak jest gotowy w kilka minut, ale samo tworzenie lodów, rozcieranie masy, rozsmarowywanie i formowanie rurek, choć wygląda efektownie, nie należy do najłatwiejszych i wymaga sporej wprawy.
Pomysł na tego typu deser przywędrował do nas z dalekiej Tajlandii. Wybierać można wśród naprawdę szerokiej gamy smaków. Dodatkami są owoce: banany, maliny, truskawki, jagody, kiwi. Do masy można też dodać czekoladę, ciastka, batoniki, a nawet bardziej oryginalne składniki, jak na przykład zioła (miętę). Wybór jest naprawdę ogromny, a ilość możliwych kompozycji niezwykle urozmaicona. Co więcej, składniki są naprawdę świeże i naturalne, więc klienci mają pewność, że otrzymują doskonały produkt.

Podczas upalnego, letniego dnia nie ma nic lepszego niż wypicie zimnego napoju czy zjedzenie lodów w czasie spaceru lub pobytu na wakacjach. Lody tajskie są smakołykiem, który zyskuje na coraz większej popularności. Lody tajskie są bardziej atrakcyjne od lodów tradycyjnych – włoskich czy gałkowych, ponieważ proces ich tworzenia odbywa się przy kliencie i mają oryginalną formę. Klient wybiera wielkość rolowanego lodu, jego smak i dodatki. To, że lody z Tajlandii są niezwykłą atrakcją, która zadowala kubki smakowe, już wiadomo. Z tego więc względu prawdą jest fakt, iż lody tajskie to świetny pomysł na biznes. Może interesuje Cię umowa franczyzowa zapewniająca dochód?

Budka z lodami tajskimi ucieszy na pewno przechodniów w centrum miasta, galerii handlowej, na starówce czy w okolicy dworca. Na pyszne lody, które przygotowuje się bardzo szybko i można zabrać je ze sobą, nie braknie na pewno chętnych szczególnie w ciepłe dni. Franczyza i ustawienie własnej budki z lodami tajskimi będzie także strzałem w dziesiątkę w miejscach turystycznych. Ludzie wypoczywający nad jeziorem czy zalewem, zwiedzający różne atrakcje turystyczne, rodziny z dziećmi, które spacerują po parku, ze smakiem sięgną po zimne lody z budki.

Franczyza i posiadanie własnej budki z lodami tajskimi to także świetne urozmaicenie imprez. Pikniki rodzinne, imprezy integracyjne, wesela czy komunie staną się dzięki rolowanym lodom jeszcze bardziej udane. Oryginalny smak i wygląd lodów tajskich zapewni Ci realne dochody.
Jeżeli chciałbyś stać się częścią doskonałego biznesu i uzyskiwać realne dochody, zachęcamy do zapoznania się z ofertą franczyzy. Maszyna do lodów tajskich, na której pracujemy jest bardzo wydajna. Składa się z dwóch płyt mrożących, mieści dziesięć chłodzonych pojemników na dodatki i posiada półkę wystawienniczą. Wydajność maszyny, którą wykorzystujemy do lodów tajskich, to 30 l na godzinę, a średnica płyty 500 mm. Podejmij franczyzową współpracę z naszą firmą, rozpocznij dochodowy biznes i osiągaj realny dochód.

 


Pytania w sprawie franczyzy – Kontakt

Rafdam sp. z o.o.

Smoluchowskiego 1

20-474 Lublin

tel: 725 608 607

tel: 505 145 748

kontakt@lodytajskie.info