płyta mrożąca do lodów

płyta mrożąca do lodów


Płyta mrożąca do lodów jest częścią większego urządzenia – maszyny do lodów tajskich. To urządzenie składa się z komory chłodniczej, pojemników na dodatki, tak zwanych patelni, szpatułek i pokryw zabezpieczających. Jest w pełni mobilne dzięki kołom transportowym z hamulcami, dlatego może być ustawione w dowolnie wybranym miejscu: w pasażu ruchliwego centrum handlowego, przy deptaku w środku miasta albo miejscowości wypoczynkowej, wewnątrz baru czy restauracji albo w pomieszczeniu, w którym organizujemy przyjęcie urodzinowe, komunijne, weselne. Koła umożliwiają również zmianę miejsca serwowania lodów w zależności od sezonu. Wiadomo, że w okresie letnim potrzeba transportowania takiego punku będzie większa niż zimą.

Płyta mrożąca umożliwia przygotowanie orzeźwiającego deseru w czasie nie dłuższym niż 3 minuty, a warto podkreślić, że takie lody górują nad dobrze znanymi nam lodami włoskimi, gałkowymi czy świderkami tym, że są świeże, robione z naturalnych, dowolnie wybranych przez klienta składników i przygotowywane na jego oczach.

Receptura na lody tajskie jest bowiem banalnie prosta. Wystarczy mleko, słodkie dodatki, orzechy lub owoce, by na płycie mrożącej przygotować mieszankę, która bardzo szybko ulega schłodzeniu. Rozsmarowujemy ją równomiernie i cienko, a potem zeskrobujemy szpatułką, tworząc ruloniki. Układamy je delikatnie w pojemniku, posypujemy dodatkami i już nasze lody tajskie są gotowe do spożycia. Bodaj największą zaletą chłodnego deseru jest niemal nieograniczona, bardzo bogata ilość składników i pełna dowolność w ich komponowaniu.

Atuty naszych płyt mrożących i maszyny do lodów tajskich:

  • odległość między płytami pozwala na swobodne prace na dwóch stanowiskach
  • największa powierzchnia chłodząca dostępna na rynku
  • dodatkowo przerabiana i dostosowywana do klimatu Polski
  • położenie pojemników na dodatki w centralnej części blatu znacznie ułatwia pracę
  • możliwość montażu przyciągającego uwagę oświetlenia
  • szkolenie z obsługi maszyny gratis
  • możliwość dodatkowego szkolenia z techniki produkcji lodów tajskich
  • profesjonalne przyrządy do produkcji lodów gratis

 


Kontakt w sprawie płyt mrożących do lodów tajskich

Rafdam sp. z o.o.

Smoluchowskiego 1

20-474 Lublin

tel: 725 608 607

tel: 505 145 748

kontakt@lodytajskie.info